Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 3. kolo
Jadran – Rijeka 2:3
15.09.2018.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su na gostovanju Jadran iz Poreča 3:2 u utakmici trećeg kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka nije dobro otvorila utakmicu, nakon pogreške vratara Miana, Mušković je gurnuo loptu u praznu mrežu - 1:0.

Bijeli su uzvratili u 25. minuti. Srdoč je ubacio, a Berisha glavom poentirao - 1:1.

Rijeka je preokrenula rezultat u 39. minuti kada je, nakon ubačaja iz slobodnog udarca, Pučić na drugoj stativi pospremio loptu u mrežu - 1:2.

Izabranici Zdravka Šimića pobjedu su potvrdili u 57. minuti kada je Pučić asistirao Srdoču za vodstvo 3:1.

U posljednjoj minuti utakmice Davidović je uspio smanjiti, ali Rijeka je na kraju odnijela tri boda.