Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 17. kolo
Jadran – Rijeka 0:4
01.04.2018.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Jadran Poreč 4:0 u susretu 17. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Dvostruki strijelac bio je Pučić, dok su po jednom bili precizni Baraba i Žlibanović.

Rijeka je u vodstvo došla u 10. minuti. Pučić je sjajnom dubinskom loptom proigrao Berishu koji je na povratnoj pronašao Barabu, a Baraba je precizno s osamnaest metara pogodio za 1:0.

Na 2:0 povisio je Žlibanović u 33. minuti Riječani su lijepom akcijom izigrali su obranu, a povratnu loptu u mrežu je pospremio Žlibanović.

U drugom dijelu Rijeka je postigla još dva pogotka, oba su djelo Pučića. Najprije je u 53. minuti izveo slobodan udarac iskosa s dvadeset i pet metara, lopta je preletjela svih i od stative se odbila u mrežu za 3:0.

Konačan rezultat Pučić je postavio u 55. minuti kada je glavom nakon ubačaja pogodio za 4:0. Rijeka je ovom pobjedom stigla na pet bodova prednosti ispred drugoplasiranog Rovinja koji ima utakmicu manje.