1. Momčad
Ivor Pandur: Rad s prvom ekipom za mene je veliko postignuće
27.01.2018.

Ivor Pandur, vratar Rijeke, jedan je od najmlađih članova Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka. Uz iskusnije kolege Simona Slugu, Andreja Prskala i Davida Nwolokora, te trenera Mladena Žganjera, Ivor stječe vrijedno iskustvo.

- Rad s prvom ekipom je za mene veliko iskustvo i veliko postignuće, rekao je Ivor Pandur nakon treninga.

Ivor je prije osam godina stigao u Rijeku, a bio je dio velikog uspjeha starijih pionira Rijeke koji su osvojili Nike cup, te su se petim mjestom na europskoj završnici uspjeli plasirati na svjetsku završnicu.

Rad s prvom ekipom nagrada je za vrijedan rad.

- Ja sam priželjkivao poziv i nadao sam se da ću biti na pripremama. Nadam se da ću se uspjeti nametnuti, ustvrdio je Ivor Pandur.

Ivor Pandur – pripreme Portugal 2018.