Škola : 1. HNL kadeti : 15. kolo
Istra 1961 – Rijeka 1:1
15.03.2021.

Kadeti Rijeke remizirali su na gostovanju kod Istre 1961 (1:1) u utakmici 15. kola Prve HNL.

Rijeka je odigrala odlično prvo poluvrijeme i kroz izrađene akcije stvorili niz šansi (Gajzler, Begović, Begonja, Bradarić..) i pogodili dvije sative (Begović, Begonja).

U drugom poluvremenu jaka bura popraćena kišom onemogućila je igru. Domaćin je poveo nakon ubačaja iz kuta gdje je Jurak iskoristio pogrešku Tanjića i zatresao mrežu -  1:0.

Rijeka se, unatoč lošim vremenskim uvjetima, uspjela vratiti u igru. U 81. minuti Bodetić je ubacio, a Begonja poentirao za konačnih 1:1.

Begonja je i u završnici imao odličnu priliku, ali nije uspio poentirati.