Škola : 1. HNL pioniri : 17. kolo
Inter – Rijeka 2:2
29.03.2021.

Pioniri Rijeke remizirali na gostovanju kod Intera (2:2) u utakmici 17. kola Prve HNL.

Rijeka je odlično otvorila utakmicu i nametnula se, a potvrda dobre igre stigla je u 12. minuti.

Došen je u solo prodoru nanizao trojicu igrača izbacivši ih iz igre driblingom, te je s deset metara prizemnim udarcem neobranjivo pogodio desni donji kut vratara - 0:1.

Inter se u igru vratio u 29. minuti, Konig je bio siguran s bijele točke - 1:1.

Domaćin je poveo u 45. minuti, Severec je pokušao ubaciti, ali na kraju je ubačaj završio u mreži Rijeke - 2:1.

Rijeka je do kraja utakmice napadala, Došen je pokušao s 20 metara, ali greda je spasila domaćina.

I na kraju bijeli su u 69. minuti stigli do boda. Majstorović je proigrao Gardijana koji je sa sedam metara pogodio donji desni kut - 2:2.