1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 9. kolo
Igor Bišćan: Hvala svima koji su vjerovali u nas
22.09.2019.

Igor Bišćan nakon uvjerljive pobjede protiv Istre 1961 na konferenciji za medije zahvalio se na suradnji i objavio odlazak iz redove riječkog prvoligaša.

- Reakcija i igra igrača najbolji je odgovor na sve medijske natpise i komentare da je ekipa meni ili ja njima okrenuo leđa. Hvala im na tome, hvala im na svemu. Ovo je bila moja zadnja utakmica na klupi Rijeke. Čovjek se jednostavno u jednom trenutku zasiti nekih stvari i shvati da je bolje sreću potražiti negdje drugdje, ustvrdio je Igor Bišćan.

- Hvala svima koji su vjerovali u nas. Hvala predsjedniku Damiru Miškoviću na povjerenju. Hvala suradnicima i igračima, želim klubu svu sreću i da dovedu nekog kome je stalo do kluba koliko je i meni bilo stalo, rekao je Igor Bišćan na oproštaju.

Igor Bišćan nakon Istre 1961 – konferencija za medije