HNK Rijeka: sedam igrača zaraženo koronavirusom
16.11.2020.

Ovim putem obavještavamo javnost da je nakon novog kruga testiranja s današnjim danom (ponedjeljak, 16. studeni 2020.) sedam igrača Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka pozitivno na virus korone (COVID-19).

Sukladno Zakonu o zaštiti osobnih podataka (GDPR), ne možemo objaviti identitet osoba pozitivnih na koronavirus.

Sukladno propisima Hrvatskog nogometnog saveza (HNS), HNK Rijeka zatražio je odgodu utakmice 12. kola Hrvatski telekom Prve lige protiv Istre 1961 što se prema rasporedu trebala odigrati 21. studenog u 19:10 sati na stadionu Aldo Drosin u Puli.

HNK Rijeka će usko surađivati s epidemiološkom službom i sukladno razvoju situacije napraviti potrebne korake kako bi se zaštitili igrači, stručni stožer i svi djelatnici kluba.

Shodno epidemiološkoj situaciji cijeli idući tjedan odjeli u klubu mogu se kontaktirati putem e-maila koji su dostupni ovdje