HNK Rijeka: priopćenje na temu koronavirusa
13.03.2020.

S obzirom na trenutni razvoj situacije vezano uz koronavirus, te mjere zaštite, Hrvatski nogometni klub Rijeka do ponedjeljka prekida sve aktivnosti vezane za prvu ekipu.

Prva ekipa neće trenirati do ponedjeljka, uz preporuku samoizolacije radi sprječavanja potencijalnih kontakata sa zaraženim osobama.

Odluka o daljnjem postupanju bit će donijeta u ponedjeljak ovisno o razvoju situacije.

HNK Rijeka u dosadašnjim, te budućim odlukama, vodi se preporukama Nacionalnog stožera civilne zaštite, civilnog stožera PGŽ-a, te preporuke Zdravstvene komisije Hrvatskog nogometnog saveza.

Škola nogometa HNK Rijeka prestaje sa svim treninzima i radom do daljnjega.

Igrači i stručni stožer prve ekipe, Škola nogometa HNK Rijeka dobili su upute u postupanju u narednom periodu.