HNK Rijeka – priopćenje
04.09.2020.

Ovim putem obavještavamo javnost da je s današnjim danom (petak, 4. rujna 2020.) jedan igrač Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka pozitivan na virus korone (COVID-19).

Sukladno Zakonu o zaštiti osobnih podataka (GDPR), ne možemo objaviti identitet osobe pozitivne na koronavirus.

Nakon što je u subotu 29. kolovoza 2020. jedan igrač Rijeke bio pozitivan na koronavirus, testirana je prva ekipa i stručni stožer, te je utvrđen još jedan novi pozitivan slučaj koronavirusa i tom igraču određena je mjera samoizolacije.

Igrač koji je u subotu bio pozitivan na koronavirus, u međuvremenu je ponovo testiran. Test je bio negativan, te je igrač izašao iz samoizolacije.

HNK Rijeka će i dalje usko surađivati s epidemiološkom službom i sukladno razvoju situacije napraviti potrebne korake kako bi se zaštitili igrači, stručni stožer i svi djelatnici kluba.