HNK Rijeka podržao CAFE akcijski tjedan
08.03.2018.

Hrvatski nogometni klub Rijeka na utakmici protiv Dinama pridružio se CAFE akcijskom tjednu koji se diljem Europe obilježava od 03. do 11. ožujka.

Igrači Rijeke i Dinama izašli su na travnjak sa sloganom "Pravi nogomet - Potpuni pristup" s ciljem podizanja svijesti o važnosti uključenja i poboljšanja pristupa navijačima s invaliditetom na nogometne događaje.

Svi smo pozvani promicati i podržavati uključivanje osoba s invaliditetom u društvene aktivnosti. Hrvatski nogometni savez i hrvatski prvoligaši ovim putem zahvaljuju svim gledateljima s invaliditetom na vjernoj podršci.

Svrha CAFE tjedna akcije je pružiti nacionalnim savezima, ligama, klubovima, grupama koje podržavaju osobe s invaliditetom i nogometnim stadionima diljem Europe priliku za podizanje svijesti te promicanje pristupa i uključenja.