HNK Rijeka i Medišport: zajedno do najviših standarda fizioterapije
19.10.2019.

Hrvatski nogometni klub Rijeka i Medišport proteklog tjedna nastavili su uspješnu suradnju. Naime, Claudio Galleani, instruktor za bandažiranje i Žarko Aranđelović, direktor Medišporta iz Slovenije službenog dobavljača HNK Rijeka, predstavili su nove materijale na tržištu koji zadovoljavaju najviše standarde.

Radi se o bandažnom tapeu koji je izrazito kvalitetan, posebno u kišnim uvjetima, materijalu koji nema ljepila već se kohezivno spaja i tako sprječava propuštanje.

Claudio Galleani, instruktor za bandažiranje, predstavio je fizioterapeutima Rijeke nove proizvode i tehnike, a predavanju su prisustvovali i polaznici Fakulteta zdravstvenih studija Sveučilišta u Rijeci koji su tako stekli vrijedno iskustvo i dobili priliku upoznati se s najvišim standardima rada na području fizioterapije.

HNK Rijeka i Medišport (10)