1. Momčad
Heber: Rijeka mi je u srcu, nosim sa sobom puno lijepih uspomena
22.03.2019.

Heber Araujo dos Santos više nije igrač Rijeke. Brazilski napadač, prije odlaska na liječnički pregled, stigao je u klub i srdačno se pozdravio sa svim ljudima u klubu.

Heber nikad nije skrivao da je uživao igrati u Rijeci, a Kvarner i more olakšali su nostalgiju za Brazilom koja bi se javila s vremena na vrijeme.

- S jedne strane sretan sam i motiviran zbog novog izazova u karijeri. S druge strane sam tužan jer u Rijeci ostavljam puno prijatelja i lijepih uspomena, rekao je Heber Araujo dos Santos na oproštaju od Rijeke.

Heber je u Rijeci ostavio dubok trag, u 52 utakmice postigao je 27 golova i bio je stalna opasnost za suparnički gol.

- Nikad neću zaboraviti kada smo igrali protiv Olympiacosa na Rujevici kada sam čuo himnu Lige prvaka. Naravno i utakmica u Grčkoj kada sam zabio gol protiv Olympiacosa, i naravno posljednji gol protiv Lokomotive, to je bio najljepši gol u mojoj karijeri, ustvrdio je Heber.

Uvijek nasmijan i spreman na šalu, Heber je bio dobri duh ekipe.

- Rijeka ima sve što želiš. More, planine, ako želiš snijeg imaš na 20 minuta od grada. Rijeka mi je u srcu, ostavljam puno prijatelja i pratit ću Rijeku do kraja života, zaključio je Heber.

Heber Araujo dos Santos – intervju