Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 19. kolo
Halubjan – Rijeka 0:4, dva pogotka Pučića
15.04.2018.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Halubjan 4:0 u susretu 19. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Najljepši gol na utakmici postigao je Niko Baraba u 8. minuti. Nogometaš Rijeke je s dvadesetak metara lijevom nogom pospremio loptu pod prečku - 0:1.

U 12. minuti Pučić je povio na 2:0. Nakon kornera u šesnaestercu se najbolje snašao Pučić i pospremio loptu u kut.

U 32. minuti Rijeka je povisila na 3:0. Nakon novog ubačaja iz kuta, sam ovog puta ostao je strijelac Berisha - 0:3.

Utakmicu je zaključio Pučić svojim drugim pogotkom u 54. minuti. Šuke je ubacio, a Pučić pogodio pored nemoćnog Valenčića.