Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 9. kolo
Grobničan – Rijeka 1:3
13.11.2019.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Grobničan 3:1 u zaostaloj utakmici devetog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Teški uvjeti za igru nisu spriječili bijele da upišu nova tri boda. Rijeka je stvorila niz prilika i na kraju zasluženo osvojila tri boda.

Rijeka je povela u 17. minuti kada je Bistre nanizao trojicu igrača, ušao u kazneni prostor i pokušao uputiti udarac, ali su ga dvojica protivničkih igrača srušila. Bistre je preuzeo odgovornost - 0:1.

Grobničan je imao jednu priliku i to je bio kazneni udarac u 24. minuti, Adamović je bio siguran s bijele točke - 1:1.

Rijeka je u drugom poluvremenu krenula po tri boda.

U 57. minuti Ćumurdžić je izveo korner ubacivši loptu u pet metara gdje se najbolje snašao Dokić i glavom zabio za 1:2.

Točku na "i" postavio je Jurišević koji je lijepim udarcem s 10 metara iskosa postigao efektan pogodak za pobjedu Rijeke.