1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 10. kolo
Gorica – Rijeka 2:1 (sažetak)
06.10.2018.

Nogometaši Rijeke poraženi su od Gorice 1:2 u utakmici desetog kola Hrvatski telekom Prve lige.

Rijeka je povela u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Nakon što je Špičić srušio Gorgona u kaznenom prostoru, Puljić je poentirao s bijele točke - 0:1.

Gorica je izjednačila u 54. minuti kada je Zwolinski pospremio u mrežu odbijanac (1:1), a pobjedu domaćinu donio je Atiemwen u 80. minuti.

Rijeka je imala priliku izboriti remi u posljednjim trenucima utakmice kada je Čolak izborio novi kazneni udarac, ali udarac Puljića obranio je Kahlina.

Gorica – Rijeka 2:1 – sažetak (10. kolo)