Klub : 1. Momčad
Felipe Pires: ‘Moises mi je rekao puno lijepih stvari o Rijeci’
12.02.2020.

Felipe Pires, novi igrač Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka, u srijedu je službeno predstavljen na konferenciji za medije.

- Hvala svima u klubu što su me lijepo i srdačno primili. Znam za klub nekoliko godina, dat će sto posto od sebe imam velika očekivanja. Moises je rekao puno lijepih stvari o Rijeci, rekao je Felipe Pires.

- Poznajem ga otprilike četiri godine. Imamo redovit kontakt, imamo dobar odnos. Prije dolaska u Rijeku kontaktirao sam Antonija koji je rekao sve najljepše o klubu i veselim se suradnji, rekao je Felipe Pires.

Zadovoljstvo angažmanom izrazio je i Ivan Mance, zamjenik sportskog direktora HNK Rijeka.

- Felipeu želimo dobrodošlicu. Radi se o potentnom igraču koji je mlad , ima ogromno iskustvo u Europi, te se adaptirao na život i nogomet u Rijeci, rekao je Ivan Mance.

U videu pogledajte predstavljanje Felipe Piresa

Felipe Pires – predstavljanje