Fan shop HNK Rijeka: obavijest o radnom vremenu i uputama ponašanja
04.05.2020.

Dragi navijači i navijačice,

fan shop HNK Rijeka u centru grada (Pavle Ritera Vitezovića 1) otvoren je od 4. svibnja, u radnom vremenu od 10 do 17 sati, te subotom od 9 do 13 sati.

Sve kupce, posjetitelje, navijače našeg kluba molimo da se, kao i u drugim trgovinama, drže propisanih mjera držanja razmaka od dva metra, dezinficiranja ruku i svih ostalih uputa.

Ujedno, molimo vas da za vrijeme boravka u prodajnom prostoru poštujete sve mjere zaštite i u istome boravite samo koliko je potrebno da obavite kupnju.

U prostoru je dozvoljen boravak samo jednom kupcu, sve ostale lijepo molimo da pričekaju ispred prodajnog prostora uz obavezan razmak od dva metra.