Fan shop HNK Rijeka: nezaobilazni kutak za sve navijače Rijeke
01.02.2021.

Fan shop HNK Rijeka, smješten nedaleko od Trga bana Jelačića u centru Rijeke, u ponedjeljak je ponovo otvorio svoja vrata.

U novom, osvježenom ruhu, navijači Rijeke na jednom mjestu mogu pronaći navijačke artikle u novom dizajnu poput šalova, kapa, šilterica, privjesaka i zastavica u klupskim bojama, te novi, prošireni asortiman proizvoda.

Fan shop su u ponedjeljak posjetili riječki prvotimci Adam Čerin i Stjepan Lončar koji nisu došli praznih ruku potpisavši i podijelivši navijačima majice s natpisom "Najdraža Rijeko vraćam se tebi".

043

Članovi HNK Rijeka i KN Armada imaju 10 posto popusta na sve artikle, uz predočenje osobnog dokumenta i važeće članske iskaznice.

Radno vrijeme fan shopa je od ponedjeljka do petka od 9 do 20 sati, te subotom od 9 do 14 sati. Važno je naglasiti da zbog mjera oko koronavirusa, u istom trenutku u fan shopu mogu biti dva kupca. Broj telefona fan shopa je 051/214-880.

Pratite nas za nova iznenađenja i promotivne aktivnosti! Vidimo se u fan shopu!

Fan shop HNK Rijeka (17)
Fan shop HNK Rijeka