Djeca Srebrenice posjetila HNK Rijeka i uživala na utakmici protiv Zadra
21.07.2018.

Djeca Srebrenice i ove su godine već tradicionalno posjetila Hrvatski nogometni klub Rijeka, te su ujedno bili naši gosti na generalki protiv Zadra. Riječka publika najmlađe je nagradila toplim pljeskom.

Klub je za najmlađe, njih četrdeseetak,  pripremio prigodne darove, kemijske, bilježnice, ali i ručnike HNK Rijeka koji će biti od velike koristi budući da se naši mali gosti rado kupaju za vrijeme boravka u Rijeci.

Naši vjerni navijači iz Srebrenice i ovoga ljeta borave na Kvarneru u organizaciji Zdruga katoličkih skauta Riječke nadbiskupije, a domaćin im je i ovoga puta bio Marin Miletić.

Djeca Srebrenice posjetila kamp HNK Rijeka (5)