Škola : 2. NS Rijeka - juniori : 1. kolo
Cres – Rijeka 1:5
09.09.2019.

Juniori Rijeke pobijedili su Cres 5:1 u utakmici prvog kola Druge lige Nogometnog središta Rijeka.

Momčad Rijeke bila je sastavljena od juniora ulaznog godišta, te kadeta kojima će nastupi u ovoj ligi, protiv starijih vršnjaka, poslužiti kao dobra provjera.

Rijeka je poveo već u trećoj minuti golom Todorovića, ali domaćin se vratio u 21. minuti kada je Zubović realizirao udarac s bijele točke - 1:1.

Ipak, Todorović je u 30. minuti ponovo doveo Rijeku u vodstvo, te je do kraja utakmice (57') stigao do hat-tricka, dok su mu se s po jednim pogotkom pridružili Bossi i Flego.