Boris Hrvatin dobitnik pametnog telefona Wiko View
23.04.2018.

Uz pobjedu nad Osijekom, Boris Hrvatin će subotu pamtiti i po vrijednoj nagradi koju je osvojio. Naime, Wiko ponosni sponzor HNK Rijeka, nagradio je našeg dugogodišnjeg navijača pametnim telefonom Wiko View.

U subotu je upravo Boris izvučen nasumičnim odabirom, te je ponudio točan odgovor na pitanje: Iz kojeg francuskog grada dolazi Wiko?

Nakon utakmice i važne pobjede protiv Osijeka, Filip Bradarić uručio je mobitel sretnom dobitniku.

Wiko Mobile svojim Game changer pristupom, uvijek želi podržati najbolje i najhrabrije u onome što čine! Zato ove godine bodri Rijeku  i prati je na putu uspjeha.

Kao posebnu pogodnost svi članovi kluba imaju 10 posto popusta na kompletan asortiman WIKO proizvoda i to neovisno o načinu plaćanja na svim Mobilcentar-Vip prodajnim mestima. Prilikom kupnje uređaja, članovi moraju predočiti važeću člansku i osobnu iskaznicu.