Blagdanska čarolija u Thalasso wellness centru Opatija
07.12.2018.

Do 15. 01. 2019. odvija se Blagdanska čarolija u Thalasso wellness centru Opatija! Ovaj sponzor našeg kluba tako do polovice siječnja nudi zanimljive akcije i popuste: upola manju cijenu platit ćete za Cryoderm osvježenje lica ili oblikovanje tijela, vakumsku kavitaciju, odnosno nekiruršku liposukciju ili, pak, za IPL trajno odstranjivanje dlačica.

Ako se odlučite za 5 ili više tretmana među navedenima, popust iznosi i više, tj. 60% po tretmanu. Osim ovog popusta, Thalasso wellness centar Opatija blagdane vam želi uljepšati i s posebnom X mass relax ponudom koja uključuje jednu dnevnu wellness kartu i jednu klasičnu masažu po cijeni od 300 kuna.

Za sve svoje članove, Thalasso Wellness Centar Opatija tijekom blagdana daruje i 10% popusta na tromjesečne, polugodišnje i godišnje wellness karte ( Silver, Gold, Diamond i Aktiv life).

Sve informacije možete dobiti putem kontakt telefona: 051/202 - 855, e-maila: recepcija-wellness@tto.hr ili na web stranici opatijskog Thalasso centra: www.thalasso-wellness.hr