1. Momčad
Aris Naglić: Veseli me rad s prvom ekipm
29.01.2018.

Aris Naglić novi je član stručnog stožera HNK Rijeka. Iako je Aris i u prošlosti surađivao s prvom ekipom, njegov fokus rada bio je na Školi nogometa HNK Rijeka. Od ove polusezone postao je stalni član stručnog stožera riječkog prvoligaša.

- Prvoj momčadi sam priključen zbog uvođenja jednog novog sustava, rekao je Aris Naglić, koji je ujedno zadužen za rad s igračima koji se oporavljaju od ozljede.

- U pitanju je praćenje trenažnog procesa putem GPS-a, koji nam pomaže u otklanjanju pogrešaka i poboljšavanju forme. Veseli me rad s tim sustavom, trebat će neko vrijeme da se prilagodimo, ali vjerujem da će pridonijeti rezultatima i razvoju igrača, ustvrdio je Aris Naglić.

Aris Naglić – pripreme Portugal 2018.