1. Momčad
Aris Naglić karijeru nastavlja u Mariboru: ‘Uvijek ću pratiti Rijeku’
25.03.2021.

Aris Naglić više nije član stručnog stožera HNK Rijeka. Naglić će karijeru nastaviti u redovima Maribora gdje će se priključiti Simonu Rožmanu, bivšem treneru Rijeke, koji je nedavno preuzeo slovenskog prvoligaša.

- Veselim se novom izazovu. Nije bilo lako donijeti odluku jer Rijeka je moj klub, rekao je Aris Naglić koji je u HNK Rijeka u ulozi kondicijskog trenera prošao sve kategorije, od Škole nogometa, preko druge ekipe pa do prvog sastava.

Nakon svega ostaju lijepe uspomene na vrijeme provedeno u voljenom klubu.

- Od Stuttgarta do naslova prvaka, pa dva vezana Kupa i plasmana u Europsku ligu. Bilo je jako lijepih trenutaka. Želim se ovom prilikom zahvaliti predsjedniku Damiru Miškoviću, trenerima s kojima sam surađivao, svim ljudima u klubu... Ja i dalje ostajem veliki navijač Rijeke i uvijek ću je pratiti, jer to je moj klub i moj grad, zaključio je Aris Naglić.

Cijeli prilog pogledajte u videu

Aris Naglić odlazi u NK Maribor