1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Andrej Prskalo: Svaki osvojeni trofej je čast i zadovoljstvo
06.10.2020.

Andrej Prskalo je u nedjelju, praćen glasnim aplauzom, primio prigodan dar za ulazak u klub 100.

Naime, Prskalo je na utakmici protiv Istre 1961 upisao 100. nastup u dresu Rijeke, a koliko je prvih 100 bilo uspješno najbolje svjedoči činjenica da je Prskalo sa sedam titula najtrofejniji igrač u povijesti HNK Rijeka.

- Svaki osvojeni trofej je čast i zadovoljstvo kada je to u klubu kojeg  volim. Trofeji te obilježe, posebna mi je draga sezona u kojoj smo osvojili duplu krunu, ali svi trofeji jednako su vrijedni. Mi svi skupa živimo i dišemo za Rijeku i cilj je da klub niže što bolje rezultate, rekao je Andrej Prskalo.

Andrej Prskalo – 100 utakmica u dresu Rijeke