1. Momčad
Adam Gnezda Čerin novi igrač Rijeke: ‘Prvi dojmovi su odlični, Rijeka je top klub’
26.08.2020.

Adam Gnezda Čerin novi je igrač u redovima Rijeke.  Slovenski veznjak u Rijeku je stigao na dvogodišnju posudbu iz redova Nürnberga s mogućnošću otkupa ugovora.

Čerin je karijeru počeo u Idriji, nakon čega je igrao za Bravo, te je s 15 godina prešao u Domžale gdje ga je vodio Simon Rožman, trener Rijeke.

- Prvi dojmovi su odlični, stigao sam u top klub s uvjetima na razini europskih klubova. Sretan sam što sam došao i želim što prije nastupiti za Rijeku, rekao je Adam Čerin nakon potpisa ugovora.

Više pogledajte u videu

Adam Gnezda Čerin novi igrač HNK Rijeka