Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
Prva HNL - PIONIRI
1. kolo
Cibalia - Zagreb
1:1
25.8.2019.
10:00
Osijek - Solin
2:0
25.8.2019.
10:00
Dinamo - Sesvete
0:2
25.8.2019.
10:00
Rijeka - Međimurje
3:0
25.8.2019.
10:00
Hajduk - Inter
3:0
25.8.2019.
10:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
6:0
25.8.2019.
10:00
Varaždin - Lokomotiva
1:1
25.8.2019.
10:00
2. kolo
Zagreb - Lokomotiva
1:2
1.9.2019.
10:00
Slaven Belupo - Varaždin
2:3
1.9.2019.
10:00
Inter - Istra 1961
0:2
1.9.2019.
10:00
Međimurje - Hajduk
1:6
1.9.2019.
10:00
Sesvete - Rijeka
2:0
1.9.2019.
10:00
Solin - Dinamo
0:5
1.9.2019.
10:00
Cibalia - Osijek
0:2
1.9.2019.
10:00
3. kolo
Osijek - Zagreb
2:0
4.9.2019.
10:00
Dinamo - Cibalia
3:0
4.9.2019.
10:00
Rijeka - Solin
5:0
4.9.2019.
10:00
Hajduk - Sesvete
4:0
4.9.2019.
10:00
Istra 1961 - Međimurje
2:1
4.9.2019.
10:00
Varaždin - Inter
0:2
4.9.2019.
10:00
Lokomotiva - Slaven Belupo
1:1
4.9.2019.
10:00
4. kolo
Zagreb - Slaven Belupo
0:1
8.9.2019.
10:00
Inter - Lokomotiva
0:0
8.9.2019.
10:00
Međimurje - Varaždin
1:1
8.9.2019.
10:00
Sesvete - Istra 1961
0:1
8.9.2019.
10:00
Solin - Hajduk
0:1
8.9.2019.
10:00
Cibalia - Rijeka
1:1
8.9.2019.
10:00
Osijek - Dinamo
0:2
8.9.2019.
10:00
5. kolo
Dinamo - Zagreb
4:0
15.9.2019.
10:00
Rijeka - Osijek
0:0
15.9.2019.
10:00
Hajduk - Cibalia
3:0
15.9.2019.
10:00
Istra 1961 - Solin
3:1
15.9.2019.
10:00
Varaždin - Sesvete
0:2
15.9.2019.
10:00
Lokomotiva - Međimurje
2:0
15.9.2019.
10:00
Slaven Belupo - Inter
0:1
15.9.2019.
10:00
6. kolo
Zagreb - Inter
2:1
22.9.2019.
10:00
Međimurje - Slaven Belupo
2:1
22.9.2019.
10:00
Sesvete - Lokomotiva
2:1
22.9.2019.
10:00
Solin - Varaždin
0:0
22.9.2019.
10:00
Cibalia - Istra 1961
0:6
22.9.2019.
10:00
Osijek - Hajduk
2:0
22.9.2019.
10:00
Dinamo - Rijeka
2:1
22.9.2019.
10:00
7. kolo
Rijeka - Zagreb
2:0
29.9.2019.
10:00
Hajduk - Dinamo
3:2
29.9.2019.
10:00
Istra 1961 - Osijek
1:0
29.9.2019.
10:00
Varaždin - Cibalia
1:0
29.9.2019.
10:00
Lokomotiva - Solin
3:1
29.9.2019.
10:00
Slaven Belupo - Sesvete
1:1
29.9.2019.
10:00
Inter - Međimurje
0:2
29.9.2019.
10:00
8. kolo
Zagreb - Međimurje
2:0
6.10.2019.
10:00
Sesvete - Inter
1:1
6.10.2019.
10:00
Solin - Slaven Belupo
1:1
6.10.2019.
10:00
Cibalia - Lokomotiva
0:1
6.10.2019.
10:00
Osijek - Varaždin
1:1
6.10.2019.
10:00
Dinamo - Istra 1961
1:0
6.10.2019.
10:00
Rijeka - Hajduk
0:2
6.10.2019.
10:00
9. kolo
Hajduk - Zagreb
4:2
13.10.2019.
10:00
Istra 1961 - Rijeka
5:1
13.10.2019.
10:00
Varaždin - Dinamo
0:3
13.10.2019.
10:00
Lokomotiva - Osijek
0:2
13.10.2019.
10:00
Slaven Belupo - Cibalia
2:1
13.10.2019.
10:00
Inter - Solin
2:0
13.10.2019.
10:00
Međimurje - Sesvete
1:0
13.10.2019.
10:00
10. kolo
Zagreb - Sesvete
0:0
3.11.2019.
10:00
Solin - Međimurje
1:0
3.11.2019.
10:00
Cibalia - Inter
2:1
3.11.2019.
10:00
Osijek - Slaven Belupo
1:1
3.11.2019.
10:00
Dinamo - Lokomotiva
0:0
3.11.2019.
10:00
Rijeka - Varaždin
3:2
3.11.2019.
10:00
Hajduk - Istra 1961
1:1
3.11.2019.
10:00
11. kolo
Istra 1961 - Zagreb
4:1
10.11.2019.
10:00
Varaždin - Hajduk
0:0
10.11.2019.
10:00
Lokomotiva - Rijeka
0:1
10.11.2019.
10:00
Slaven Belupo - Dinamo
2:1
10.11.2019.
10:00
Inter - Osijek
0:1
10.11.2019.
10:00
Međimurje - Cibalia
0:3
10.11.2019.
10:00
Sesvete - Solin
3:1
10.11.2019.
10:00
12. kolo
Zagreb - Solin
1:0
17.11.2019.
10:00
Cibalia - Sesvete
0:0
17.11.2019.
10:00
Osijek - Međimurje
6:0
17.11.2019.
10:00
Dinamo - Inter
8:0
17.11.2019.
10:00
Rijeka - Slaven Belupo
2:0
17.11.2019.
10:00
Hajduk - Lokomotiva
3:0
17.11.2019.
10:00
Istra 1961 - Varaždin
4:0
17.11.2019.
10:00
13. kolo
Varaždin - Zagreb
1:0
24.11.2019.
10:00
Lokomotiva - Istra 1961
1:2
24.11.2019.
10:00
Slaven Belupo - Hajduk
0:3
24.11.2019.
10:00
Inter - Rijeka
2:1
24.11.2019.
10:00
Međimurje - Dinamo
6:0
24.11.2019.
10:00
Sesvete - Osijek
5:2
24.11.2019.
10:00
Solin - Cibalia
2:0
24.11.2019.
10:00
14. kolo
Zagreb - Cibalia
1:0
1.12.2019.
10:00
Solin - Osijek
0:1
1.12.2019.
10:00
Sesvete - Dinamo
0:3
1.12.2019.
10:00
Međimurje - Rijeka
2:2
1.12.2019.
10:00
Inter - Hajduk
1:3
1.12.2019.
10:00
Slaven Belupo - Istra 1961
1:4
1.12.2019.
10:00
Lokomotiva - Varaždin
0:0
1.12.2019.
10:00
15. kolo
Lokomotiva - Zagreb
2:1
8.12.2019.
10:00
Varaždin - Slaven Belupo
2:0
8.12.2019.
10:00
Istra 1961 - Inter
3:1
8.12.2019.
10:00
Hajduk - Međimurje
4:0
8.12.2019.
10:00
Rijeka - Sesvete
1:3
8.12.2019.
10:00
Dinamo - Solin
4:0
8.12.2019.
10:00
Osijek - Cibalia
0:2
8.12.2019.
10:00
16. kolo
Zagreb - Osijek
0:2
23.2.2020.
10:00
Cibalia - Dinamo
0:3
23.2.2020.
10:00
Solin - Rijeka
2:2
23.2.2020.
10:00
Sesvete - Hajduk
1:6
23.2.2020.
10:00
Međimurje - Istra 1961
0:6
23.2.2020.
10:00
Inter - Varaždin
2:0
23.2.2020.
10:00
Slaven Belupo - Lokomotiva
0:0
23.2.2020.
10:00
17. kolo
Slaven Belupo - Zagreb
2:0
1.3.2020.
10:00
Lokomotiva - Inter
2:0
1.3.2020.
10:00
Varaždin - Međimurje
3:0
1.3.2020.
10:00
Istra 1961 - Sesvete
5:1
1.3.2020.
10:00
Hajduk - Solin
3:0
1.3.2020.
10:00
Rijeka - Cibalia
1:2
1.3.2020.
10:00
Dinamo - Osijek
0:0
1.3.2020.
10:00
18. kolo
Zagreb - Dinamo
1:3
8.3.2020.
10:00
Osijek - Rijeka
3:0
8.3.2020.
10:00
Cibalia - Hajduk
3:2
8.3.2020.
10:00
Solin - Istra 1961
2:2
8.3.2020.
10:00
Sesvete - Varaždin
1:0
8.3.2020.
10:00
Međimurje - Lokomotiva
0:0
8.3.2020.
10:00
Inter - Slaven Belupo
1:1
8.3.2020.
10:00
19. kolo
Inter - Zagreb
15.3.2020.
10:00
Slaven Belupo - Međimurje
15.3.2020.
10:00
Lokomotiva - Sesvete
15.3.2020.
10:00
Varaždin - Solin
15.3.2020.
10:00
Istra 1961 - Cibalia
15.3.2020.
10:00
Hajduk - Osijek
15.3.2020.
10:00
Rijeka - Dinamo
15.3.2020.
10:00
20. kolo
Zagreb - Rijeka
22.3.2020.
10:00
Dinamo - Hajduk
22.3.2020.
10:00
Osijek - Istra 1961
22.3.2020.
10:00
Cibalia - Varaždin
22.3.2020.
10:00
Solin - Lokomotiva
22.3.2020.
10:00
Sesvete - Slaven Belupo
22.3.2020.
10:00
Međimurje - Inter
22.3.2020.
10:00
21. kolo
Međimurje - Zagreb
5.4.2020.
10:00
Inter - Sesvete
5.4.2020.
10:00
Slaven Belupo - Solin
5.4.2020.
10:00
Lokomotiva - Cibalia
5.4.2020.
10:00
Varaždin - Osijek
5.4.2020.
10:00
Istra 1961 - Dinamo
5.4.2020.
10:00
Hajduk - Rijeka
5.4.2020.
10:00
22. kolo
Zagreb - Hajduk
19.4.2020.
10:00
Rijeka - Istra 1961
19.4.2020.
10:00
Dinamo - Varaždin
19.4.2020.
10:00
Osijek - Lokomotiva
19.4.2020.
10:00
Cibalia - Slaven Belupo
19.4.2020.
10:00
Solin - Inter
19.4.2020.
10:00
Sesvete - Međimurje
19.4.2020.
10:00
23. kolo
Sesvete - Zagreb
3.5.2020.
10:00
Međimurje - Solin
3.5.2020.
10:00
Inter - Cibalia
3.5.2020.
10:00
Slaven Belupo - Osijek
3.5.2020.
10:00
Lokomotiva - Dinamo
3.5.2020.
10:00
Varaždin - Rijeka
3.5.2020.
10:00
Istra 1961 - Hajduk
3.5.2020.
10:00
24. kolo
Zagreb - Istra 1961
10.5.2020.
10:00
Hajduk - Varaždin
10.5.2020.
10:00
Rijeka - Lokomotiva
10.5.2020.
10:00
Dinamo - Slaven Belupo
10.5.2020.
10:00
Osijek - Inter
10.5.2020.
10:00
Cibalia - Međimurje
10.5.2020.
10:00
Solin - Sesvete
10.5.2020.
10:00
25. kolo
Solin - Zagreb
17.5.2020.
10:00
Sesvete - Cibalia
17.5.2020.
10:00
Međimurje - Osijek
17.5.2020.
10:00
Inter - Dinamo
17.5.2020.
10:00
Slaven Belupo - Rijeka
17.5.2020.
10:00
Lokomotiva - Hajduk
17.5.2020.
10:00
Varaždin - Istra 1961
17.5.2020.
10:00
26. kolo
Zagreb - Varaždin
24.5.2020.
10:00
Istra 1961 - Lokomotiva
24.5.2020.
10:00
Hajduk - Slaven Belupo
24.5.2020.
10:00
Rijeka - Inter
24.5.2020.
10:00
Dinamo - Međimurje
24.5.2020.
10:00
Osijek - Sesvete
24.5.2020.
10:00
Cibalia - Solin
24.5.2020.
10:00

Prijava na newsletter