Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
Prva HNL - KADETI
1. kolo
Cibalia - Zagreb
2:3
25.8.2019.
11:45
Osijek - Solin
1:2
25.8.2019.
11:45
Dinamo - Sesvete
7:0
25.8.2019.
11:45
Rijeka - Međimurje
1:0
25.8.2019.
11:45
Hajduk - Inter
3:3
25.8.2019.
11:45
Istra 1961 - Slaven Belupo
0:1
25.8.2019.
11:45
Varaždin - Lokomotiva
1:2
25.8.2019.
11:45
2. kolo
Zagreb - Lokomotiva
0:3
1.9.2019.
11:45
Slaven Belupo - Varaždin
1:3
1.9.2019.
11:45
Inter - Istra 1961
4:1
1.9.2019.
11:45
Međimurje - Hajduk
0:6
1.9.2019.
11:45
Sesvete - Rijeka
1:1
1.9.2019.
11:45
Solin - Dinamo
1:4
1.9.2019.
11:45
Cibalia - Osijek
0:2
1.9.2019.
11:45
3. kolo
Osijek - Zagreb
1:0
4.9.2019.
11:45
Dinamo - Cibalia
9:0
4.9.2019.
11:45
Rijeka - Solin
0:0
4.9.2019.
11:45
Hajduk - Sesvete
2:1
4.9.2019.
11:45
Istra 1961 - Međimurje
6:1
4.9.2019.
11:45
Varaždin - Inter
2:1
4.9.2019.
11:45
Lokomotiva - Slaven Belupo
1:1
4.9.2019.
11:45
4. kolo
Zagreb - Slaven Belupo
0:1
8.9.2019.
11:45
Inter - Lokomotiva
0:4
8.9.2019.
11:45
Međimurje - Varaždin
2:2
8.9.2019.
11:45
Sesvete - Istra 1961
5:2
8.9.2019.
11:45
Solin - Hajduk
0:2
8.9.2019.
11:45
Cibalia - Rijeka
1:6
8.9.2019.
11:45
Osijek - Dinamo
0:5
8.9.2019.
11:45
5. kolo
Dinamo - Zagreb
10:1
15.9.2019.
11:45
Rijeka - Osijek
0:0
15.9.2019.
11:45
Hajduk - Cibalia
7:0
15.9.2019.
11:45
Istra 1961 - Solin
2:0
15.9.2019.
11:45
Varaždin - Sesvete
3:2
15.9.2019.
11:45
Lokomotiva - Međimurje
3:0
15.9.2019.
11:45
Slaven Belupo - Inter
1:0
15.9.2019.
11:45
6. kolo
Zagreb - Inter
2:3
22.9.2019.
11:45
Međimurje - Slaven Belupo
0:0
22.9.2019.
11:45
Sesvete - Lokomotiva
2:0
22.9.2019.
11:45
Solin - Varaždin
2:2
22.9.2019.
11:45
Cibalia - Istra 1961
5:1
22.9.2019.
11:45
Osijek - Hajduk
1:2
22.9.2019.
11:45
Dinamo - Rijeka
3:0
22.9.2019.
11:45
7. kolo
Rijeka - Zagreb
3:0
29.9.2019.
11:45
Hajduk - Dinamo
0:0
29.9.2019.
11:45
Istra 1961 - Osijek
0:0
29.9.2019.
11:45
Varaždin - Cibalia
4:0
29.9.2019.
11:45
Lokomotiva - Solin
3:0
29.9.2019.
11:45
Slaven Belupo - Sesvete
1:1
29.9.2019.
11:45
Inter - Međimurje
3:2
29.9.2019.
11:45
8. kolo
Zagreb - Međimurje
2:1
6.10.2019.
11:45
Sesvete - Inter
4:3
6.10.2019.
11:45
Solin - Slaven Belupo
2:1
6.10.2019.
11:45
Cibalia - Lokomotiva
2:2
6.10.2019.
11:45
Osijek - Varaždin
2:1
6.10.2019.
11:45
Dinamo - Istra 1961
12:1
6.10.2019.
11:45
Rijeka - Hajduk
3:2
6.10.2019.
11:45
9. kolo
Hajduk - Zagreb
4:0
13.10.2019.
11:45
Istra 1961 - Rijeka
2:5
13.10.2019.
11:45
Varaždin - Dinamo
1:6
13.10.2019.
11:45
Lokomotiva - Osijek
1:0
13.10.2019.
11:45
Slaven Belupo - Cibalia
2:1
13.10.2019.
11:45
Inter - Solin
1:1
13.10.2019.
11:45
Međimurje - Sesvete
0:1
13.10.2019.
11:45
10. kolo
Zagreb - Sesvete
1:1
3.11.2019.
11:45
Solin - Međimurje
3:0
3.11.2019.
11:45
Cibalia - Inter
1:1
3.11.2019.
11:45
Osijek - Slaven Belupo
1:0
3.11.2019.
11:45
Dinamo - Lokomotiva
4:1
3.11.2019.
11:45
Rijeka - Varaždin
2:1
3.11.2019.
11:45
Hajduk - Istra 1961
4:1
3.11.2019.
11:45
11. kolo
Istra 1961 - Zagreb
5:0
10.11.2019.
11:45
Varaždin - Hajduk
2:3
10.11.2019.
11:45
Lokomotiva - Rijeka
1:2
10.11.2019.
11:45
Slaven Belupo - Dinamo
3:0
10.11.2019.
11:45
Inter - Osijek
3:2
10.11.2019.
11:45
Međimurje - Cibalia
3:1
10.11.2019.
11:45
Sesvete - Solin
1:0
10.11.2019.
11:45
12. kolo
Zagreb - Solin
0:1
17.11.2019.
11:45
Cibalia - Sesvete
0:5
17.11.2019.
11:45
Osijek - Međimurje
1:0
17.11.2019.
11:45
Dinamo - Inter
3:0
17.11.2019.
11:45
Rijeka - Slaven Belupo
1:2
17.11.2019.
11:45
Hajduk - Lokomotiva
2:1
17.11.2019.
11:45
Istra 1961 - Varaždin
2:3
17.11.2019.
11:45
13. kolo
Varaždin - Zagreb
0:2
24.11.2019.
11:45
Lokomotiva - Istra 1961
4:2
24.11.2019.
11:45
Slaven Belupo - Hajduk
0:1
24.11.2019.
11:45
Inter - Rijeka
1:2
24.11.2019.
11:45
Međimurje - Dinamo
6:0
24.11.2019.
11:45
Sesvete - Osijek
0:0
24.11.2019.
11:45
Solin - Cibalia
1:1
24.11.2019.
11:45
14. kolo
Zagreb - Cibalia
1:0
1.12.2019.
11:45
Solin - Osijek
0:1
1.12.2019.
11:45
Sesvete - Dinamo
1:4
1.12.2019.
11:45
Međimurje - Rijeka
1:3
1.12.2019.
11:45
Inter - Hajduk
3:1
1.12.2019.
11:45
Slaven Belupo - Istra 1961
2:0
1.12.2019.
11:45
Lokomotiva - Varaždin
5:1
1.12.2019.
11:45
15. kolo
Lokomotiva - Zagreb
3:0
8.12.2019.
11:45
Varaždin - Slaven Belupo
0:0
8.12.2019.
11:45
Istra 1961 - Inter
2:0
8.12.2019.
11:45
Hajduk - Međimurje
8:0
8.12.2019.
11:45
Rijeka - Sesvete
3:0
8.12.2019.
11:45
Dinamo - Solin
7:0
8.12.2019.
11:45
Osijek - Cibalia
3:0
8.12.2019.
11:45
16. kolo
Zagreb - Osijek
0:2
23.2.2020.
11:45
Cibalia - Dinamo
2:4
23.2.2020.
11:45
Solin - Rijeka
1:2
23.2.2020.
11:45
Sesvete - Hajduk
2:2
23.2.2020.
11:45
Međimurje - Istra 1961
2:0
23.2.2020.
11:45
Inter - Varaždin
2:1
23.2.2020.
11:45
Slaven Belupo - Lokomotiva
0:3
23.2.2020.
11:45
17. kolo
Slaven Belupo - Zagreb
0:0
1.3.2020.
11:45
Lokomotiva - Inter
3:1
1.3.2020.
11:45
Varaždin - Međimurje
4:0
1.3.2020.
11:45
Istra 1961 - Sesvete
5:0
1.3.2020.
11:45
Hajduk - Solin
2:1
1.3.2020.
11:45
Rijeka - Cibalia
3:0
1.3.2020.
11:45
Dinamo - Osijek
4:1
1.3.2020.
11:45
18. kolo
Zagreb - Dinamo
1:3
8.3.2020.
11:45
Osijek - Rijeka
2:3
8.3.2020.
11:45
Cibalia - Hajduk
1:0
8.3.2020.
11:45
Solin - Istra 1961
4:0
8.3.2020.
11:45
Sesvete - Varaždin
0:2
8.3.2020.
11:45
Međimurje - Lokomotiva
0:3
8.3.2020.
11:45
Inter - Slaven Belupo
0:1
8.3.2020.
11:45
19. kolo
Inter - Zagreb
0:0
15.3.2020.
11:45
Slaven Belupo - Međimurje
0:0
15.3.2020.
11:45
Lokomotiva - Sesvete
0:0
15.3.2020.
11:45
Varaždin - Solin
0:0
15.3.2020.
11:45
Istra 1961 - Cibalia
0:0
15.3.2020.
11:45
Hajduk - Osijek
0:0
15.3.2020.
11:45
Rijeka - Dinamo
0:0
15.3.2020.
11:45
20. kolo
Zagreb - Rijeka
0:0
22.3.2020.
11:45
Dinamo - Hajduk
0:0
22.3.2020.
11:45
Osijek - Istra 1961
0:0
22.3.2020.
11:45
Cibalia - Varaždin
0:0
22.3.2020.
11:45
Solin - Lokomotiva
0:0
22.3.2020.
11:45
Sesvete - Slaven Belupo
0:0
22.3.2020.
11:45
Međimurje - Inter
0:0
22.3.2020.
11:45
21. kolo
Međimurje - Zagreb
0:0
5.4.2020.
11:45
Inter - Sesvete
0:0
5.4.2020.
11:45
Slaven Belupo - Solin
0:0
5.4.2020.
11:45
Lokomotiva - Cibalia
0:0
5.4.2020.
11:45
Varaždin - Osijek
0:0
5.4.2020.
11:45
Istra 1961 - Dinamo
0:0
5.4.2020.
11:45
Hajduk - Rijeka
0:0
5.4.2020.
11:45
22. kolo
Zagreb - Hajduk
0:0
19.4.2020.
11:45
Rijeka - Istra 1961
0:0
19.4.2020.
11:45
Dinamo - Varaždin
0:0
19.4.2020.
11:45
Osijek - Lokomotiva
0:0
19.4.2020.
11:45
Cibalia - Slaven Belupo
0:0
19.4.2020.
11:45
Solin - Inter
0:0
19.4.2020.
11:45
Sesvete - Međimurje
0:0
19.4.2020.
11:45
23. kolo
Sesvete - Zagreb
0:0
3.5.2020.
11:45
Međimurje - Solin
0:0
3.5.2020.
11:45
Inter - Cibalia
0:0
3.5.2020.
11:45
Slaven Belupo - Osijek
0:0
3.5.2020.
11:45
Lokomotiva - Dinamo
0:0
3.5.2020.
11:45
Varaždin - Rijeka
0:0
3.5.2020.
11:45
Istra 1961 - Hajduk
0:0
3.5.2020.
11:45
24. kolo
Zagreb - Istra 1961
0:0
10.5.2020.
11:45
Hajduk - Varaždin
0:0
10.5.2020.
11:45
Rijeka - Lokomotiva
0:0
10.5.2020.
11:45
Dinamo - Slaven Belupo
0:0
10.5.2020.
11:45
Osijek - Inter
0:0
10.5.2020.
11:45
Cibalia - Međimurje
0:0
10.5.2020.
11:45
Solin - Sesvete
0:0
10.5.2020.
11:45
25. kolo
Solin - Zagreb
0:0
17.5.2020.
11:45
Sesvete - Cibalia
0:0
17.5.2020.
11:45
Međimurje - Osijek
0:0
17.5.2020.
11:45
Inter - Dinamo
0:0
17.5.2020.
11:45
Slaven Belupo - Rijeka
0:0
17.5.2020.
11:45
Lokomotiva - Hajduk
0:0
17.5.2020.
11:45
Varaždin - Istra 1961
0:0
17.5.2020.
11:45
26. kolo
Zagreb - Varaždin
0:0
24.5.2020.
11:45
Istra 1961 - Lokomotiva
0:0
24.5.2020.
11:45
Hajduk - Slaven Belupo
0:0
24.5.2020.
11:45
Rijeka - Inter
0:0
24.5.2020.
11:45
Dinamo - Međimurje
0:0
24.5.2020.
11:45
Osijek - Sesvete
0:0
24.5.2020.
11:45
Cibalia - Solin
0:0
24.5.2020.
11:45

Prijava na newsletter